*Brand NEW*Genuine Delta GB8898-2001 AD3591 24v 5A 120W AC/DC Adapter DPS-120QB B 47-63H
Qty.
*Brand NEW*Genuine Delta GB8898-2001 AD3591 24v 5A 120W AC/DC Adapter DPS-120QB B 47-63Hz Power Supply
Item Code: DELTA24V5A120W-5.5x2.5mm
Input: 100V-240V~2A-1A 47-63Hz
Adapter Output Voltage: 24V
Adapter Output Current: 5A
Adapter Power: 120W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
Compatible AC Adapter Numbers:
DPS-120QB B AC AdapterAD3591 AC AdapterGB4943-2001 AC AdapterGB8898-2001 AC Adapter
  • Model:
    [*Brand NEW*Genuine Delta GB8898-]
  • 2442 Units in Stock
*Brand NEW*Genuine Delta GB8898-2001 AD3591 24v 5A 120W AC/DC Adapter DPS-120QB B 47-63H Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*Genuine Delta GB8898-2001 AD3591 24v 5A 120W AC/DC Adapter DPS-120QB B 47-63H adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*Genuine Delta GB8898-2001 AD3591 24v 5A 120W AC/DC Adapter DPS-120QB B 47-63H AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.