LIFECYCLE EXERCISE BIKE Power AC Adapter 9V 4A 36W VERIFONE9V4A36W-5.5X2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewVERIFONE9V4A36W-5.5X2.5mm
  • InPut:100-240V~50-60Hz 2A
  • Adapter Output Voltage: 9V
  • Adapter Output Current: 4A
  • Adapter Power: 36W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm