LI SHIN 0219B1570 Power AC Adapter 15V 4.67A 70W LS15V4.67A70W4PIN
Qty.
  • Item Name:NewLS15V4.67A70W4PIN
  • InPut:100-240v-50/60Hz 1.5A
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 4.67A
  • Adapter Power: 70W
  • Adapter Tip Mote: 4 pin:-1-3, 2 4
  • Weight( Adapter only ) :449g
  • Dimension( L x W x H ):150.00 x 59.50 x 35.10mm