LG ULTRA PC Z940 Power AC Adapter 19V 2.1A 40W LG19V2.1A40W-3.0x1.0mm-EU
Qty.
  • Item Name:NewLG19V2.1A40W-3.0x1.0mm-EU
  • InPut:100-240V~50/60Hz 1.1A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.1A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 3.0 x 1.0mm
  • Weight( Adapter only ) :140g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LG19V2.1A40W-3.0x1.0mm-EU Laptop AC Adapter