FSP FSP015-DYAA3 Power AC Adapter 12V 1.25A 15W FSP12V1.25A15W-S5525
Qty.
  • Item Name:NewFSP12V1.25A15W-S5525
  • InPut:100-240V~,0.5A, 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 1.25A
  • Adapter Power: 15W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Adapter Tip Mote: Special metal nut interface
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP12V1.25A15W-S5525 Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [FSP FSP015-DYAA3 Power AC Adapte]
    • 9444 Units in Stock
    FSP FSP015-DYAA3 Power AC Adapter 12V 1.25A 15W FSP12V1.25A15W-S5525 Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the FSP FSP015-DYAA3 Power AC Adapter 12V 1.25A 15W FSP12V1.25A15W-S5525 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the FSP FSP015-DYAA3 Power AC Adapter 12V 1.25A 15W FSP12V1.25A15W-S5525 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.