LG 24V 3.42A AC/DC Adapter LG24V3.42A75W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewLG24V3.42A75W-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3.42A
  • Adapter Power: 75W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :439g
  • Dimension( L x W x H ):150.30 x 60.10 x 35.30mm
  • Condition: Seller Refurbished -amp; Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LG24V3.42A75W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter