LEI NUA5-6540277-L1 Power AC Adapter 54V 2.77A 150W LEI54V2.77A-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewLEI54V2.77A-4PIN
  • InPut:100-240V 50-60Hz 2.0A
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 2.77A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :810g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Pin: Left right-
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LEI54V2.77A-4PIN Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    NUA5-6540277-L1 AC Adapter,
    • Model:
      [LEI NUA5-6540277-L1 Power AC Ada]
    • 9444 Units in Stock
    LEI NUA5-6540277-L1 Power AC Adapter 54V 2.77A 150W LEI54V2.77A-4PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the LEI NUA5-6540277-L1 Power AC Adapter 54V 2.77A 150W LEI54V2.77A-4PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the LEI NUA5-6540277-L1 Power AC Adapter 54V 2.77A 150W LEI54V2.77A-4PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.