LEI L029(BUF) Power AC Adapter 54V 2.77A 150W LEI54V2.77A150W-6pin
Qty.
  • Item Name:NewLEI54V2.77A150W-6pin
  • InPut:100-240V 50/60Hz~2.0A
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 2.77A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Tip Mote: Round with 6PIN
  • Weight( Adapter only ) :810g
  • Dimension( L x W x H ):170 x 85.16 x 36.20mm