KTEC WRT1900AC Power AC Adapter 12V 4A 48W KTEC12V4A48W-5.5x2.1mm
Qty.
  • Item Name:NewKTEC12V4A48W-5.5x2.1mm
  • InPut:100-240V~50/60Hz 1.2A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 4A
  • Adapter Power: 48W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :252g
  • Dimension( L x W x H ):108.90 x 53.10 x 36.50mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x KTEC12V4A48W-5.5x2.1mm Laptop AC Adapter