KOHJINSHA DA-40B19 Power AC Adapter 19V 2.1A 40W KOHJINSHA19V2.1A40W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewKOHJINSHA19V2.1A40W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240v -0.75a 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.1A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :112g
  • Dimension( L x W x H ):82.20 x 36.90 x 26.70mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x KOHJINSHA19V2.1A40W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter