LS HASU12FB60 Power AC Adapter 12V 5A 60W LS12V5A60W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewLS12V5A60W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~,50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 5.5*2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :242g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:This Adapter can be used for LCD,LED, TV, Monitor
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LS12V5A60W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter