J2 J2 650 INTEGRATED TOUCHSCREEN COMPUTER Power AC Adapter 19V 7.1A 135W LITEON19V7.1A13
Qty.
J2 J2 650 INTEGRATED TOUCHSCREEN COMPUTER Power AC Adapter 19V 7.1A 135W LITEON19V7.1A135W-4PIN
  • Item Name:NewLITEON19V7.1A135W-4PIN
  • InPut:100-240V 50/60Hz~2.15A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 7.1A
  • Adapter Power: 135W
  • Adapter Plug Size: 4pinmm
  • Weight( Adapter only ) :765g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Note:Pin 1,2 ; Pin 3,4 -, 100% compatible with LISHIN19V7.1A135W-4PIN Adapter.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LITEON19V7.1A135W-4PIN Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    0317A19135 AC Adapter, PA-1131-07 AC Adapter,
    • Model:
      [J2 J2 650 INTEGRATED TOUCHSCREEN]
    • 9444 Units in Stock
    J2 J2 650 INTEGRATED TOUCHSCREEN COMPUTER Power AC Adapter 19V 7.1A 135W LITEON19V7.1A13 Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the J2 J2 650 INTEGRATED TOUCHSCREEN COMPUTER Power AC Adapter 19V 7.1A 135W LITEON19V7.1A13 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the J2 J2 650 INTEGRATED TOUCHSCREEN COMPUTER Power AC Adapter 19V 7.1A 135W LITEON19V7.1A13 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.