J2 J2 615 INTEGRATED TOUCHSCREEN COMPUTER Power AC Adapter 19V 6.32A 120W FSP19V6.32A120
Qty.
J2 J2 615 INTEGRATED TOUCHSCREEN COMPUTER Power AC Adapter 19V 6.32A 120W FSP19V6.32A120W-4PIN
  • Item Name:NewFSP19V6.32A120W-4PIN
  • InPut:100-240V~2A,50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 6.32A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 4PINmm
  • Adapter Tip Mote: 4 PIN
  • Weight( Adapter only ) :635g
  • Dimension( L x W x H ):160x65x39mm