IBM FRU P/N 40N6724 Power AC Adapter 15V 3A 45W TIGER15V3A45W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewTIGER15V3A45W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~50-60Hz 1.6A Max
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 45W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :300g
  • Dimension( L x W x H ):110.10 x 62.10 x 31.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x TIGER15V3A45W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter