IBM FRU 92P1106 Power AC Adapter 20V 4.5A 90W IBM20V4.5A90W-7.5x5.5mm-Slim
Qty.
  • Item Name:NewIBM20V4.5A90W-7.5x5.5mm-Slim
  • InPut:100-240V~2.0A, 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 4.5A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 7.5x5.5mm
  • Adapter Tip Mote: Slim
  • Weight( Adapter only ) :303g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x IBM20V4.5A90W-7.5x5.5mm-Slim Laptop AC Adapter