HUAWEI POE35-54A UE-POE-35 POE Power Adapter 54v 0.65A
Qty.
  • Item Number:NewHUAWEI54V0.65A-POE35-54A
  • InPut):100-240V 50-60Hz,1.0A Max
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 0.65A
  • Adapter Power: 35W