HUAWEI POE35-54A Power AC Adapter 54V 0.65A 35W HUAWEI54V0.65A-POE35-54A
Qty.
  • Item Name:NewHUAWEI54V0.65A-POE35-54A
  • InPut:100-240V 50-60Hz,1.0A Max
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 0.65A
  • Adapter Power: 35W
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x HUAWEI54V0.65A-POE35-54A Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    POE35-54A AC Adapter, UE-POE-35 AC Adapter,
    • Model:
      [HUAWEI POE35-54A Power AC Adapte]
    • 9444 Units in Stock
    HUAWEI POE35-54A Power AC Adapter 54V 0.65A 35W HUAWEI54V0.65A-POE35-54A Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the HUAWEI POE35-54A Power AC Adapter 54V 0.65A 35W HUAWEI54V0.65A-POE35-54A adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the HUAWEI POE35-54A Power AC Adapter 54V 0.65A 35W HUAWEI54V0.65A-POE35-54A AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.