HITACHI PS SERIES TYPE K Power AC Adapter 19V 5.27A 100W FUJITSU19V5.27A100W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewFUJITSU19V5.27A100W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1.35A-0.6A(1.35A-0.6A)50-60HZ
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 5.27A
  • Adapter Power: 100W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :389g
  • Dimension( L x W x H ):147.90 x 57.30 x 33.00mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FUJITSU19V5.27A100W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter