HIKVISION 7108N P Power AC Adapter 48V 2.5A 120W FSP48V2.5A120W-5.5x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewFSP48V2.5A120W-5.5x1.7mm
  • InPut:100-240V~2A 50-60HZ
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :570g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP48V2.5A120W-5.5x1.7mm Laptop AC Adapter