HITACHI PC-AP8100 Power AC Adapter 12V 3A 36W HITACHI12V3A36W-5.5x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewHITACHI12V3A36W-5.5x1.7mm
  • InPut:100-240V-1.0A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 36W
  • Adapter Plug Size: 5.5x1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :145g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x HITACHI12V3A36W-5.5x1.7mm Laptop AC Adapter