HITACHI EA-MU01V Power AC Adapter 20V 2A 40W HITACHI20V2A40W-2.31x0.7mm
Qty.
  • Item Name:NewHITACHI20V2A40W-2.31x0.7mm
  • InPut:100-240V~1.0A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 2.31x0.7mm
  • Weight( Adapter only ) :153g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x HITACHI20V2A40W-2.31x0.7mm Laptop AC Adapter