*Brand NEW*High Quality AHM85PS15 Adapter 15V5.67A for Medical X-ray Detector Medical Gr
Qty.
*Brand NEW*High Quality AHM85PS15 Adapter 15V5.67A for Medical X-ray Detector Medical Grade 85W 4-Pin DIN Charger AHM85PS15 for X-ray Tablet Power Supply
Brand New Medical Power Adapter
Model: AHM85PS15 (XP Power)
Compatible with: X-ray Machine Tablet / Flat Panel Detector
Input: 80-264V~ 0.8A 47-63Hz Worldwide Voltage
Output: DC 15V 5.67A (85W)
Connector: 4-PIN DIN (6 Hole 4 Pin Medical Special)
Polarity: Center Positive
Safety: Medical Grade UL/CE/FCC/RoHS Approved, IP22
Protection: OVP/OCP/SCP/OTP/Leakage Protection, PFC
High Efficiency: 92% Typical, <0.5W No Load Power