*Brand NEW* High Quality BPM200S19F02 Adapter 19V10.5A for Samsung HM70 EVO Ultrasound P
Qty.
*Brand NEW* High Quality BPM200S19F02 Adapter 19V10.5A for Samsung HM70 EVO Ultrasound Power Supply
Brand New Medical Power Adapter
Model: BPM200S19F02
Compatible with: Samsung UGEO HM70 / HM70A / HM70 EVO B-Ultrasound Machine
Input: 100-240V~ 2.5A 50/60Hz Worldwide Voltage
Output: DC 19V 10.5A (200W)