HIPRO 19V 1.58A AC/DC Adapter HIPRO19V1.58A30W-5.5x1.7mm
Qty.
  • Item Name:NewHIPRO19V1.58A30W-5.5x1.7mm
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 1.58A
  • Adapter Power: 30W
  • Adapter Plug Size: 5.5x1.7mm
  • Weight( Adapter only ) :160g
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x HIPRO19V1.58A30W-5.5x1.7mm Laptop AC Adapter