*Brand NEW*ADF019 341-100574-01 Genuine FSP 12.3V 7A 86W Ac Adapter FSP086-12C1401 For W
Qty.
*Brand NEW*ADF019 341-100574-01 Genuine FSP 12.3V 7A 86W Ac Adapter FSP086-12C1401 For Webex Room Bar POWER Supply