*Brand NEW*Genuine Delta 12v 4.16A Ac adapter EADP-50AB B Limited Power Supply
Item Code: DELTA12V4.16A50W-Molex-2PIN
Input: 100-240V-1.5A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 4.16A
Adapter Power: 50W
Adapter tip note: Molex 2 pin