*Brand NEW*Genuine Delta 12v 3.33A 40W ac adapter ADP-40DD B For Monitor Power Supply
Item Code: DELTA12V3.33A40W-5.5x2.1mm-B
Input: 100-240V~1.5A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 3.33A
Adapter Power: 40W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
Compatible AC Adapter Numbers:
ADP-40DD B AC Adapter
ADP-40DDB AC Adapter
631639-001 AC Adapter
631914-001 AC Adapter
Fit Machine Model:
Dell
DELL: S2340L, S2240M.
Packing list:
1 x AC DC Adapter Power Adapter
1 x US UK EU AU ....Power Cable (Free,fit your country)
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
Input: 100-240V~1.5A 50-60Hz
Adapter Output Voltage: 12V
Adapter Output Current: 3.33A
Adapter Power: 40W
Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
Compatible AC Adapter Numbers:
ADP-40DD B AC Adapter
ADP-40DDB AC Adapter
Fit Machine Model:
Dell
DELL: S2340L, S2240M.
Packing list:
- Model:
[*Brand NEW*Genuine Delta 12v 3.3] - 2422 Units in Stock
*Brand NEW*Genuine Delta 12v 3.33A 40W ac adapter ADP-40DD B For Monitor Power Supply Tips
- 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
- 2. When using the *Brand NEW*Genuine Delta 12v 3.33A 40W ac adapter ADP-40DD B For Monitor Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
- 4. Do not leave the *Brand NEW*Genuine Delta 12v 3.33A 40W ac adapter ADP-40DD B For Monitor Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.