HARMANKARDON NSA40ED-190200 Power AC Adapter 19V 2A 38W HARMAN19V2A38W-5.5x2.1mm
Qty.
  • Item Name:NewHARMAN19V2A38W-5.5x2.1mm
  • InPut:100-240V 50-60Hz 1.0A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 38W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :200g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Tested, Appearance Grade New > 95%( Brand New = 100% )
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x HARMAN19V2A38W-5.5x2.1mm Laptop AC Adapter