HARMANKARDON NOVA MUSIC PEARL BLUETOOTH SPEAKER Power AC Adapter 19V 3A 57W JBL19V3A57W-
Qty.
HARMANKARDON NOVA MUSIC PEARL BLUETOOTH SPEAKER Power AC Adapter 19V 3A 57W JBL19V3A57W-5.5x2.5mm-Ty
  • Item Name:NewJBL19V3A57W-5.5x2.5mm-Ty
  • InPut:AC100-240V 1.5A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 3A
  • Adapter Power: 57W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :240g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note: Appearance New Grade > 95%( Brand New = 100% )
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x JBL19V3A57W-5.5x2.5mm-Ty Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [HARMANKARDON NOVA MUSIC PEARL BL]
    • 9444 Units in Stock
    HARMANKARDON NOVA MUSIC PEARL BLUETOOTH SPEAKER Power AC Adapter 19V 3A 57W JBL19V3A57W- Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the HARMANKARDON NOVA MUSIC PEARL BLUETOOTH SPEAKER Power AC Adapter 19V 3A 57W JBL19V3A57W- adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the HARMANKARDON NOVA MUSIC PEARL BLUETOOTH SPEAKER Power AC Adapter 19V 3A 57W JBL19V3A57W- AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.