IHOME Y27FE-075-3500 Power AC Adapter 7.5V 3.5A 26.25W IHOME7.5V3.5A26.25W-5.5x2.1mm-US
Qty.
  • Item Name:NewIHOME7.5V3.5A26.25W-5.5x2.1mm-US
  • InPut:100-240V 50-60Hz 0.7A
  • Adapter Output Voltage: 7.5V
  • Adapter Output Current: 3.5A
  • Adapter Power: 26.25W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.1mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x IHOME7.5V3.5A26.25W-5.5x2.1mm-US Laptop AC Adapter