H3C POE FSP025-1AD207A 48V 0.52A Power Supply Adapter For LG Nortel IP Phone LIP-6812
Qty.
  • Item Number:NewFSP48V0.52A25W-5.5x2.1mm
  • InPut):100-240V~,0.7A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 0.52A
  • Adapter Power: 25W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.1mm
  • Weight( Adapter only ) :196g
  • Dimension( L x W x H ):84.80 x 50.00 x 32.50mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:FSP025-1AD207A, NTYS17CAE6, 9NA0251002, FSP Group 48V AC/DC Phone Power Supply
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    FSP025-1AD207A AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    Avaya
    AVAYA: 1120E, 1140E, 1150E, 1165E, 1210, 1220, 1230, I2007 PHONES,
    LG: LIP-6812,
    • Model:
      [H3C POE FSP025-1AD207A 48V 0.52A]
    • 8921 Units in Stock
    H3C POE FSP025-1AD207A 48V 0.52A Power Supply Adapter For LG Nortel IP Phone LIP-6812 Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the H3C POE FSP025-1AD207A 48V 0.52A Power Supply Adapter For LG Nortel IP Phone LIP-6812 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the H3C POE FSP025-1AD207A 48V 0.52A Power Supply Adapter For LG Nortel IP Phone LIP-6812 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.