Genuine Ullpower SAW34-12.0/5.0-2000 AC Adapter 12v 2A, 5v 2A Dual output PSU
Qty.
  • Item Number:NewULLPOWER12V2A24W-6PINS
  • InPut):100-240v~ 50-60Hz 1.0A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 24W
  • Adapter Tip Note: Special 6 Pins
  • Weight( Adapter only ) :200g
  • Dimension( L x W x H ):116.30 x 47.80 x 32.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Out put: 12.0v/2000mA, 5.0v/2000mA
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    SAW34-12.0/5.0-2000 AC Adapter, SAW34120502000 AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    • Model:
      [Genuine Ullpower SAW34-12.0/5.0-]
    • 8921 Units in Stock
    Genuine Ullpower SAW34-12.0/5.0-2000 AC Adapter 12v 2A, 5v 2A Dual output PSU Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Genuine Ullpower SAW34-12.0/5.0-2000 AC Adapter 12v 2A, 5v 2A Dual output PSU adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Genuine Ullpower SAW34-12.0/5.0-2000 AC Adapter 12v 2A, 5v 2A Dual output PSU AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.