Genuine FSP220-AAAN2 Power Adapter For Advantech AIIS-1240 AIIS-1440 24v 9.16A 220W
Qty.
  • Item Number:NewFSP24V9.16A220W-4Hole-Green
  • InPut):100-240V~, 3A, 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 9.16A
  • Adapter Power: 220W
  • Adapter Tip Note: Geen 4 Holes
  • Weight( Adapter only ) :1000g
  • Dimension( L x W x H ):197.10 x 88.30 x 43.90mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Apperance new grade > 97% ( Brand New = 100%)
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    9NA2201209 AC Adapter, FSP220-AAAN2 AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    Advantech
    • Model:
      [Genuine FSP220-AAAN2 Power Adapt]
    • 8921 Units in Stock
    Genuine FSP220-AAAN2 Power Adapter For Advantech AIIS-1240 AIIS-1440 24v 9.16A 220W Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Genuine FSP220-AAAN2 Power Adapter For Advantech AIIS-1240 AIIS-1440 24v 9.16A 220W adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Genuine FSP220-AAAN2 Power Adapter For Advantech AIIS-1240 AIIS-1440 24v 9.16A 220W AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.