Genuine FSP FSP220-ABAN1 Ac Adapter 19v 11.57A 220W Roud with 4 hole Tip
Qty.
  • Item Number:NewFSP19V11.57A220W-4Hole
  • InPut):100-240V~3.0A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 11.57A
  • Adapter Power: 220W
  • Adapter Tip Note: 4 holes
  • Weight( Adapter only ) :1010g
  • Dimension( L x W x H ):196 x 87 x 44mm