Genuine Thin FSP FSP120-AFAN2 AC Adapter 48V 2.5A 120W Power Supply Round with 4 Pin
Qty.
  • Item Number:NewFSP48V2.5A120W-4Pin-Thin
  • InPut):100-240V 1.8A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Tip Note: Round with 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :400g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    FSP120-AFA AC Adapter, FSP120-AFAN2 AC Adapter, FSP120-AFB AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    • Model:
      [Genuine Thin FSP FSP120-AFAN2 AC]
    • 8921 Units in Stock
    Genuine Thin FSP FSP120-AFAN2 AC Adapter 48V 2.5A 120W Power Supply Round with 4 Pin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Genuine Thin FSP FSP120-AFAN2 AC Adapter 48V 2.5A 120W Power Supply Round with 4 Pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Genuine Thin FSP FSP120-AFAN2 AC Adapter 48V 2.5A 120W Power Supply Round with 4 Pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.