Genuine FSP FSP120-AAB Switching Power Adapter 19v 6.32A Round with 4 Pins P/N 9NA120031
Qty.
Genuine FSP FSP120-AAB Switching Power Adapter 19v 6.32A Round with 4 Pins P/N 9NA1200314
  • Item Number:NewFSP19V6.32A120W-4PIN-ZZYF
  • InPut):100-240V~2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 6.32A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Tip Note: Round with 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :630g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    9NA1200314 AC Adapter, FSP120-AAB AC Adapter, H4192100196 AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    • Model:
      [Genuine FSP FSP120-AAB Switching]
    • 8921 Units in Stock
    Genuine FSP FSP120-AAB Switching Power Adapter 19v 6.32A Round with 4 Pins P/N 9NA120031 Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Genuine FSP FSP120-AAB Switching Power Adapter 19v 6.32A Round with 4 Pins P/N 9NA120031 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Genuine FSP FSP120-AAB Switching Power Adapter 19v 6.32A Round with 4 Pins P/N 9NA120031 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.