*Brand NEW*KL-WC260060-X 26V 0.6A AC/DC Adapter 3.0 Power Supply
Qty.
*Brand NEW*KL-WC260060-X 26V 0.6A AC/DC Adapter Power Supply
Item Name:
Model:KL-WC260060-X
Input Voltage:100-240V~2A 50-60Hz
Output Voltage:26V 0.6A
Adapter Plug Size: 5.5*2.1MM
Fast Shipping to Follow Countries In Stock
Condition: NEW New, 1 Year Warranty!30-Days Money Back!
Fast Shipping! Free Power Cord Fit your country!
  • Model:
    [*Brand NEW*KL-WC260060-X 26V 0.6]
  • 2322 Units in Stock
*Brand NEW*KL-WC260060-X 26V 0.6A AC/DC Adapter 3.0 Power Supply Tips
  1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
  2. 2. When using the *Brand NEW*KL-WC260060-X 26V 0.6A AC/DC Adapter 3.0 Power Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
  4. 4. Do not leave the *Brand NEW*KL-WC260060-X 26V 0.6A AC/DC Adapter 3.0 Power Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.