Genuine FSP FSP086-12C1401 Ac Adapter 12.3V 7A 86W For Webex Room Bar
Qty.
  • Item Number:NewFSP12.3V7A86W-5.5x2.5mm-G
  • InPut):100-240V 2.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12.3V
  • Adapter Output Current: 7A
  • Adapter Power: 86W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm