Genuine FSP 130W Power charger 19V 6.7A 104510 9NA1300401 FSP120-AAB FSP130-RBB AC Adapt
Qty.
Genuine FSP 130W Power charger 19V 6.7A 104510 9NA1300401 FSP120-AAB FSP130-RBB AC Adapter
  • Item Number:NewFSP19V6.7A130W-6.3X3.0mm
  • InPut):100-240-1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 6.7A
  • Adapter Power: 130W
  • Adapter Plug Size: 6.3x3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :654g
  • Dimension( L x W x H ):171.00 x 71.90 x 41.90mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    Fit Machine Model:
    • Model:
      [Genuine FSP 130W Power charger 1]
    • 8921 Units in Stock
    Genuine FSP 130W Power charger 19V 6.7A 104510 9NA1300401 FSP120-AAB FSP130-RBB AC Adapt Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Genuine FSP 130W Power charger 19V 6.7A 104510 9NA1300401 FSP120-AAB FSP130-RBB AC Adapt adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Genuine FSP 130W Power charger 19V 6.7A 104510 9NA1300401 FSP120-AAB FSP130-RBB AC Adapt AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.