Genuine FDL PRL0602U-24 Ac adapter Molex 4 Pin 24v 2.5A 60W Special
Qty.
  • Item Number:NewFDL24V2.5A60W-M1H4K4P
  • InPut):AC110-240V 1A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Tip Note: Molex 4 Pin 1 Row
  • Weight( Adapter only ) :240g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    HU10874-ZYF-PRL0602U-24 AC Adapter, PRL0602U-24 AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    • Model:
      [Genuine FDL PRL0602U-24 Ac adapt]
    • 8921 Units in Stock
    Genuine FDL PRL0602U-24 Ac adapter Molex 4 Pin 24v 2.5A 60W Special Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Genuine FDL PRL0602U-24 Ac adapter Molex 4 Pin 24v 2.5A 60W Special adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Genuine FDL PRL0602U-24 Ac adapter Molex 4 Pin 24v 2.5A 60W Special AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.