CHICONY A040R060L Power AC Adapter 19V 2.1A 40W CHICONY19V2.1A40W-2.5x0.7mm
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY19V2.1A40W-2.5x0.7mm
  • InPut:100-240V~1A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2.1A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 2.5 x 0.7mm
  • Weight( Adapter only ) :160g
  • Dimension( L x W x H ):90.10 x 37.30 x 26.50mm
  • Package:
    1 x CHICONY19V2.1A40W-2.5x0.7mm Laptop AC Adapter