Genuine Delta ADP-330AB D AC Adapter 19.5V 16.9A 330W Power Supply 4 holes tip
Qty.
  • Item Number:NewDELTA19.5V16.9A330W-4holes
  • InPut):100-240V~4.4A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 16.9A
  • Adapter Power: 330W