DELTA 24V 5A AC/DC Adapter DELTA24V5A120W-4Pin-SZXF
Qty.
  • Item Name:NewDELTA24V5A120W-4Pin-SZXF
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Tip Note: Round with 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :680g
  • Dimension( L x W x H ):170.10 x 85.30 x 40.10mm
  • Note:Open Box, Appearance New Grade > 95%
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA24V5A120W-4Pin-SZXF Laptop AC Adapter
    • Model:
      [DELTA 24V 5A AC/DC Adapter DELT]
    • 9444 Units in Stock
    DELTA 24V 5A AC/DC Adapter DELTA24V5A120W-4Pin-SZXF Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the DELTA 24V 5A AC/DC Adapter DELTA24V5A120W-4Pin-SZXF adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the DELTA 24V 5A AC/DC Adapter DELTA24V5A120W-4Pin-SZXF AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.