Genuine Delta ADP-180MB K 19.5V 9.23A 180W Ac Adapter For Hasee God of War Z7-i7 Z6-SL P
Qty.
Genuine Delta ADP-180MB K 19.5V 9.23A 180W Ac Adapter For Hasee God of War Z7-i7 Z6-SL Power
  • Item Number:NewDELTA19.5V9.23A180W-5.5x2.5mm
  • InPut):100-240V~2.34A 50/60 Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 9.23A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm