Genuine DARFON 19.5v 9.23a Ac Adapter BAA81950 180W Power Supply Round with no pin
Qty.
  • Item Number:NewDARFON19.5V9.23A180W-7.4x5.0mm-no-pin
  • InPut):100-240V~2.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 9.23A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
  • Adapter Tip Note: No pin in center
  • Weight( Adapter only ) :610g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Appearance New Grade > 95%, Function Tested OK.