Genuine 332-10164-01 AC Adapter NU60-F480125-I1NN For NETGEAR 48v 1.25A Poewr Supply
Qty.
  • Item Number:NewNETGEAR48V1.25A60W-6.3x3.0mm
  • InPut):100-240V~50/60Hz 1.4A
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 1.25A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 6.3 x 3.0mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    Fit Machine Model:
    • Model:
      [Genuine 332-10164-01 AC Adapter ]
    • 8921 Units in Stock
    Genuine 332-10164-01 AC Adapter NU60-F480125-I1NN For NETGEAR 48v 1.25A Poewr Supply Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Genuine 332-10164-01 AC Adapter NU60-F480125-I1NN For NETGEAR 48v 1.25A Poewr Supply adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Genuine 332-10164-01 AC Adapter NU60-F480125-I1NN For NETGEAR 48v 1.25A Poewr Supply AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.