Genuine 150W 4pin Adapter for FSP 150W 19V 7.9A FSP150 FSP150-1ADE21 40002746 Power Char
Qty.
Genuine 150W 4pin Adapter for FSP 150W 19V 7.9A FSP150 FSP150-1ADE21 40002746 Power Charger
  • Item Number:NewFSP19.0V7.9A150W-4PIN
  • InPut):100-240V~,2A,50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 7.9A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Tip Note: 4 PIN
  • Dimension( L x W x H ):160x60x39mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:1.3- 2.4
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    40002746 AC Adapter, FSP150-1ADE21 AC Adapter, FSP150-ADE11 AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    Epos
    EPOS: E-PANEL AM880.
    The power ac adapter may be used on the following models ( Customer offered ):
    MD 6100
    • Model:
      [Genuine 150W 4pin Adapter for FS]
    • 8921 Units in Stock
    Genuine 150W 4pin Adapter for FSP 150W 19V 7.9A FSP150 FSP150-1ADE21 40002746 Power Char Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Genuine 150W 4pin Adapter for FSP 150W 19V 7.9A FSP150 FSP150-1ADE21 40002746 Power Char adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Genuine 150W 4pin Adapter for FSP 150W 19V 7.9A FSP150 FSP150-1ADE21 40002746 Power Char AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.