FSP H5441001290 Power AC Adapter 19V 13.15A 250W FSP19V13.15A250W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V13.15A250W-4PIN
  • InPut:100-240Vac, 3.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 13.15A
  • Adapter Power: 250W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 Pins