AMAZON ECHO SMART SPEAKER Power AC Adapter 15V 1.4A 21W AMAZON15V1.4A21W-3.5x1.35mm
Qty.
  • Item Name:NewAMAZON15V1.4A21W-3.5x1.35mm
  • InPut:100-240v~0.5A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 1.4A
  • Adapter Power: 21W
  • Adapter Plug Size: 3.5 x 1.35mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x AMAZON15V1.4A21W-3.5x1.35mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    PA-1210-1AZ1 AC Adapter, RE78VS AC Adapter,
    • Model:
      [AMAZON ECHO SMART SPEAKER Power ]
    • 9444 Units in Stock
    AMAZON ECHO SMART SPEAKER Power AC Adapter 15V 1.4A 21W AMAZON15V1.4A21W-3.5x1.35mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the AMAZON ECHO SMART SPEAKER Power AC Adapter 15V 1.4A 21W AMAZON15V1.4A21W-3.5x1.35mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the AMAZON ECHO SMART SPEAKER Power AC Adapter 15V 1.4A 21W AMAZON15V1.4A21W-3.5x1.35mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.