FSP H6481000142 Power AC Adapter 12V 8A 96W FSP12V8A96W-4PIN-ZZYF-thin
Qty.
  • Item Name:NewFSP12V8A96W-4PIN-ZZYF-thin
  • InPut:100-240V~1.8A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 8A
  • Adapter Power: 96W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 Pins
  • Weight( Adapter only ) :430g
  • Dimension( L x W x H ):151.50 x 75.50 x 25.70mm